Vypnout reklamy

Hra na mobil Block City wars: Mine mini shooter

Vydáno dne: 24.7.2017

Svět, ve kterém probíhají války gangů. Snažte se pobíhat po celém městě a získejte nelegálním způsobem automobily. Jen vy musíte přijít na způsob, jak zneškodníte ostatní protihráče na herní ploše. Bojujte s hráči online v minecraft stylové grafice. Boje probíhají mezi policisty, mafiány a dalšími lidmi. Největší výhoda je právě v online hraní. K dispozici […]

Svět, ve kterém probíhají války gangů. Snažte se pobíhat po celém městě a získejte nelegálním způsobem automobily. Jen vy musíte přijít na způsob, jak zneškodníte ostatní protihráče na herní ploše. Bojujte s hráči online v minecraft stylové grafice.

Boje probíhají mezi policisty, mafiány a dalšími lidmi. Největší výhoda je právě v online hraní. K dispozici je 5 online herních módu, jako je týmový deathmatch, volný průběh hry hráč vs hráč, tankových bitev, pouličních závodů a zombie mód.

Dále hra čítá přes 50 vozidel a 100 zbraní, mezi ně patří AK47, Minigun, odstřelovací zbraň, katana a další. Každý den navíc budou soutěže. Hru hraje přes 150 000 hráčů každý den a komunikace probíhá prostřednictvím chatu. Užijte si také perfektní pixelovou grafiku a dynamické nasvícení.

Hra dostává neustále novou aktualizaci, takže se nudit zaručeně nebudete.

[wp-review]

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš