Crash Team Racing (ePSXe emulator) [9.3/10]

Zahrajte si závodní hru s lišákem ,se kterým musíte porazit ostatní protihráče. Tato hra byla dostupná na herní konzoli PlayStation v Severní Americe již v roce 1999 a poté i v Evropě v září 1999. Co ve hře Crash Team Racing zažijete Jednoduché ovládání přímo na obrazovce. Jedná se

Zahrajte si závodní hru s lišákem ,se kterým musíte porazit ostatní protihráče. Tato hra byla dostupná na herní konzoli PlayStation v Severní Americe již v roce 1999 a poté i v Evropě v září 1999.

Co ve hře Crash Team Racing zažijete

Jednoduché ovládání přímo na obrazovce. Jedná se tedy o část emulátoru hry s tím, že musíte do hry přihrát ROM, což je soubor, kterým hru spustíte. Hráči mohou převzít kontrolu nad 15 nejrůznějšími charaktery, ale jenom osm z nich jsou dostupné na začátku hry.

V průběhu hry můžete využívat nejrůznější bonusy, na které narazíte na trati. Zkuste tedy udělat vše, co je ve vašich silách, abyste vyhráli.

Fotografie ze hry

Crash Team Racing android hra zdarma

Crash Team Racing android hra zdarma

EMULÁTOR

Aplikaci stáhnete níže

Recenze hry Crash Tag Team Racing
 • 9/10
  Grafika - 9/10
 • 10/10
  Zábava - 10/10
 • 9/10
  Hratelnost - 9/10
 • 9/10
  Optimalizace - 9/10
9.3/10

Shrnutí hry Crash Tag Team Racing

Jedná se o skvělou hru na Playstation 2 a PC, která je díky emulátoru dostupná i na vašem mobilním telefonu. Vyhrajte veškeré závody, využijte bonusové věci na cestách.

Sending
User Review
0 (0 votes)