Vypnout reklamy

Usedněte za volant a vyjeďte na zběsilou jízdu se svým závodním automobilem. Dnes pocítíte jaké to je být reálným závodníkem. Čekejte na signál, kdy budete moci vyjet. Jeďte maximální rychlostí a zvládněte ty nejtěžší zatáčky. Snažte se vyhnout veškerým automobilům a překážkám na trati. Dále vyhrajte, získejte ceny a odemkněte si nové místa a automobily. […]

Usedněte za volant a vyjeďte na zběsilou jízdu se svým závodním automobilem. Dnes pocítíte jaké to je být reálným závodníkem. Čekejte na signál, kdy budete moci vyjet. Jeďte maximální rychlostí a zvládněte ty nejtěžší zatáčky.

Snažte se vyhnout veškerým automobilům a překážkám na trati. Dále vyhrajte, získejte ceny a odemkněte si nové místa a automobily. Hra nabízí jako každá jiná možnost zdokonalovat se, což je naprosto skvělý.

Dále nechybí hezké grafické zpracování. Sice není na high-end úrovní, ale díky tomu zase si hru zahrají i jiní hráči. Dynamická hudba hraje v pozadí android hry.

K dispozici máte právě přes 10 různých automobilů, tabulku hráčů, kde se musíte dostat co nejdále a zároveň 3 herní módy. Najděte si svůj způsob a styl, jak se dostat co nejdále.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.