Hra na mobil Destiny warfare

Vtrhněte do dynamických soubojů, které se odehrávají na různých místech. Aplikujte fantastické zbraně a věci k tomu, abyste souboje vyhráli. Tato android hra vás zavede do daleké budoucnosti. Staňte se elitním vojákem, který se nebojí dokončit nebezpečné mise na různých planetách. Postupujte skrz bitevní pole opravdu dostatečně rychle, skákejte neuvěřitelně vysoko
Destiny warfare

Vtrhněte do dynamických soubojů, které se odehrávají na různých místech. Aplikujte fantastické zbraně a věci k tomu, abyste souboje vyhráli. Tato android hra vás zavede do daleké budoucnosti.

Staňte se elitním vojákem, který se nebojí dokončit nebezpečné mise na různých planetách. Postupujte skrz bitevní pole opravdu dostatečně rychle, skákejte neuvěřitelně vysoko a využívejte k tomu nízkou gravitaci a vysoce technologické brnění.

Nakupujte laserové a plasmové zbraně a další velice silné zbraně, které jednoduše protihráče zničí. Hra nabízí hezké grafické zpracování, široké pole předmětů a outfitů. Nezapomínejte bojovat proti ostatním nepřátelům. K dispozici je spousta velice zajímavých zbraní.

K hraní potřebujete internetové připojení. K dispozici jsou souboje hráč vs hráč, kde je spousta různých hrdinů s unikátními schopnostmi.

Aplikaci stáhnete níže