Vypnout reklamy

Hra na mobil Dino safari: Evolution

Ocitáte se v divokém světě, kde je kolem vás spousta dinosaurů. S každým z nich si musíte poradit. Jedná se třeba o TRex,
Dino safari: Evolution

Ocitáte se v divokém světě, kde je kolem vás spousta dinosaurů. S každým z nich si musíte poradit. Jedná se třeba o TRex, Spinosaurus, Stegosaurus, Raptory, Triceratops, Pterodactyl a mnohem mnohem více. Je potřeba si proto vybudovat silné zázemí se zbraněmi.

Možnost využít několik dopravních prostředků

Nebudete jen tak bez povšimnutí pochodovat v úrovni, ale je potřeba využívat veškeré zbraně k tomu, abyste překonali velice náročné překážky a hlavně tyto protihráče, jako jsou zombie. Nezapomínejte, že bez vylepšení to opravdu nepůjde a musíte využít vše proto, abyste se dostali co nejdále to bude možné. Hra nabízí hezké grafické zpracování a jednoduché ovládání.

K dispozici jsou vozidla jako je třeba Jeep nebo motorka. Ujeďte dostatečnou vzdálenost a zničte co nejvíce protihráčů. Je potřeba si celou hru užít. Krom toho se budete plavit i po vodě. Dinosauři jsou opravdu dobře vytvořeni, nicméně jejich umělá inteligence není nikdy 100%. Lovte nebo budete loveni, tak jak je uvedeno v traileru na tuto hru. Pokud na sebe stáhnete vysokou pozornost, tak se nemůžete divit, že si nepřátele s vámi pohrají.

Trailer na hru

Úkoly jsou jasné dané, takže nesmíte nikdy zahálet, protože to vás může mezi dinosaury stát život. Získejte dobré zbraně, které dokážou usmrtit protihráče velice rychle a jednoduše.

Recenze hry
  • 98%
    Grafika - 98%
  • 96%
    Hratelnost - 96%
  • 98%
    Zábava - 98%
97%