Hra na mobil Extreme Asphalt: Car Racing

Android hra ke stažení Extreme Asphalt: Car Racing

Jste připraveni stát se nejlepším řidičem světa? Projeďte tratě co nejrychleji budete moct a snažte se, abyste dojeli na prvním místě. Čeká vás spousta překážek a hlavně protivníků. Android hra disponuje velmi propracovaným grafickým zpracováním.

Vydělávejte peníze na lepší vozy

Je velice důležité, abyste si vydělali své peníze a nakoupili speciální vozidla. Hra disponuje realistickou fyzikou se spoustou možností. Teď záleží na vás, co očekáváte od závodních her a jestli budete spokojení. Jedná se o extrémní závody, takže k dispozici máte N2O. Očekávejte tak velkou rychlost, jednoduché ovládání a spoustu možných modifikacích vašeho vozidla.

Pokuste se také eliminovat své soupeře a ukázat jim, kdo je tady nejlepší. Věříme, že to zvládnete na plno a dostanete se co nejdále to bude možné.

Vylepšujte si své vozy

Máte možnost měnit barvu, dodávat do auta nové motory, turba a více. Vyberte si auto podle toho, které se k vám nejvíce hodí. Ze začátku však nemáte dostatek peněz, takže budete mít k dispozici Audi. Polepte si ji vinyly a vydejte se na trať.

Recenze hry Extreme Asphalt: Car Racing
 • 10/10
  Grafika - 10/10
 • 9.7/10
  Ovládání - 9.7/10
 • 9.2/10
  Zábava - 9.2/10
 • 9/10
  Optimalizace - 9/10
9.5/10

Shrnutí android hry

Hra vyšla v roce 2017 a vyžaduje android ve verzi 3.0. Pro takové mobilní telefony však hra není, protože buď to mají malý displej, nebo nepodporují technologií s jakou je hra vyrobena.
Jedná se o android hru od vývojáře Bunbo Games.

Sending
User Review
5 (1 vote)