Stále se pracuje na Final Fantasy XI pro mobilní telefony.

Jestli si někdo myslel, že Final Fantasy XI nebude, tak se docela zmýlil, protože máme k dispozici fotografie, které dokazují, že se na nové ambiciózní hře pracuje i nadále. Už je to asi tři roky, kdy společnosti Square Enix a Nexon Korea oznámily, že vydají hru Final Fantasy XI na mobilní telefon. Právě tato hra […]

Final Fantasy XI

Jestli si někdo myslel, že Final Fantasy XI nebude, tak se docela zmýlil, protože máme k dispozici fotografie, které dokazují, že se na nové ambiciózní hře pracuje i nadále.

Už je to asi tři roky, kdy společnosti Square Enix a Nexon Korea oznámily, že vydají hru Final Fantasy XI na mobilní telefon. Právě tato hra měla být vydaná v roce 2016 a vlastně od té doby jsme nic neslyšeli. Nicméně na povrch se dostávají nové informace. Zpracovává se příběh a neuvěřitelná grafika o kterou se postará Unreal Engine 4.

Nexon plánuje přidat i nějaká vylepšení pro mobilní telefony, tedy včetně optimalizace pro organizaci párty soubojů. Nexon tedy nezahodil tuto hru do koše a stále na této hře pracuje. Informace o tom, že se pracuje na této hře sice sahají na začátek roku 2018 a od té doby nic nového, tak právě dnes se dostaly na internet forografie, které dokazují, že se na nové hře pracuje.

Nicméně stále nevíme, kdy hra vyjde. Doufáme, že to bude dřív, než později.