Hra na mobil Fortnite exkluzivně pro zařízení Samsung je tady

Právě při příležitosti představení nového telefonu Galaxy Note 9 vývojářské studio Epic Games potvrdilo nové partnerství se společností Samsung. Je tady exkluzivita, ale nejenom pro Note 9, ale pro široké spektrum mobilních telefonu značky Samsung. via GIPHY Nicméně je tady jedna specialitka. Note 9 a Galaxy tab S4 10.5 obdrží exkluzivní Skiny, které se budou jmenovat „Galaxy“. […]

Fortnite exkluzivně pro Samsung telefony

Právě při příležitosti představení nového telefonu Galaxy Note 9 vývojářské studio Epic Games potvrdilo nové partnerství se společností Samsung. Je tady exkluzivita, ale nejenom pro Note 9, ale pro široké spektrum mobilních telefonu značky Samsung.


via GIPHY

Nicméně je tady jedna specialitka. Note 9 a Galaxy tab S4 10.5 obdrží exkluzivní Skiny, které se budou jmenovat „Galaxy“. K dispozici máme fotografií, jak bude Galaktický skin vypadat.

Samsung Galaxy Note 9 a skiny Galaxy do Fortnite

Samsung Galaxy Note 9 a skiny Galaxy do Fortnite

V případě, že si telefon před-objednáte tak obdržíte 15 000 kreditu na účet ve Fortnite, za které si pak můžete něco koupit. Sluchátka AKG dokážou odstraňovat šum a jsou skvělé právě pro dlouhodobé hraní.

Mezi podporované telefony patří: Samsung Galaxy: S7 / S7 Edge, S8 / S8+, S9 / S9+, Note 8, Note 9, Tab S3, Tab S4.

Ve chvíli, až exkluzivita skončí, tak si hru budou moci stáhnout i zákazníci jiných mobilních telefonu. 

Hru si můžete stáhnout ze stránek fortnite.com/Android.

Zdroj