Hra na mobil Fortnite nebude možná dostupná na Google Play Store

Fortnite je jedna z velmi očekávaných her, které nebude možná ani na Google Play Store. Fortnite je již pro iPhone telefony, nicméně Android verze se stále vytváří. Důvodem, proč hra nebude na Google Play jsou právě poplatky. Vývojáři se rozhodli, že 30% poplatek je dost. Na systému iOS je hra opravdu populární a za pouhých prvních 10 dní sezóny 5 dosáhl […]

Fortnite

Fortnite je jedna z velmi očekávaných her, které nebude možná ani na Google Play Store. Fortnite je již pro iPhone telefony, nicméně Android verze se stále vytváří. Důvodem, proč hra nebude na Google Play jsou právě poplatky. Vývojáři se rozhodli, že 30% poplatek je dost.

Na systému iOS je hra opravdu populární a za pouhých prvních 10 dní sezóny 5 dosáhl výdělek 2 miliónu dolarů. Proč si ale zrovna myslím, že nová hra Fortnite nebude na Google Play je právě přímo informace v kódu na stránkách vývojářů.

Data ze souboru

Data ze souboru

Exkluzivně na Note 9

Zároveň jeden uživatel na Reddit ukázal fotografie, které instalaci mimo Google Play dokazují. Hra bude vydaná prvně na Note 9 exkluzivně na 30 dní a posléze bude dostupná pro všechny hráče.

Fortnite hra

Fortnite hra

Fortnite hra

Fortnite hra

Zdroj