Stáhni si zajímavou hru The Green Inferno Survival

Pomozte studentům přežít po pádu letadla. Je už docela zázrak, že tento pád přežili, ale právě teď se ocitají uprostřed Amazónské džungle. Zachraňte je před všemi kanibaly, kteří si neberou žádné servítky a klidně je sní. Tato hra je postavena filmu. Vaším úkolem je chránit tyto hrdiny a nastavit
The Green Inferno Survival android hra

Pomozte studentům přežít po pádu letadla. Je už docela zázrak, že tento pád přežili, ale právě teď se ocitají uprostřed Amazónské džungle. Zachraňte je před všemi kanibaly, kteří si neberou žádné servítky a klidně je sní. Tato hra je postavena filmu.

Vaším úkolem je chránit tyto hrdiny a nastavit různé pasti a překážky, přes které se tito kanibalové nedostanou za žádnou cenu. Musíte zabezpečit váš kemp. Vykopejte různé díry, stavějte si domečky a najděte zbraně, které můžete proti nim využít.

Aplikaci stáhnete níže

Hra nabízí krásné grafické zpracování, ale není nikterak skvělé. Navíc je tady skvělé ovládání, 10 velmi zajímavých úrovní a možnost získat vysoké skóre, které si můžete porovnat s ostatními hráči.

Shrnutí android hry

Jedná se o trošku starší hru, která nám tady chyběla. Hra je inspirovaná hrami Tower Defense, protože se budete bránit, stavět různé věže a úkolem je přežít co nejdéle to bude možné. Využijte různé možnosti k obraně sebe samého. Vyzvěte i své kamarády, odemkněte přes 25 různých trofejí a užijte si hru naplno.

 

 

 

  • Optimalizace
  • Grafika
  • Hratelnost
3.7

Pouze několik úvodních vět

Na to, že je hra starší a grafika není nijak krásná, tak hra požaduje android 4.0. Za toto jsme snížili body za optimalizaci na 3.