Vypnout reklamy

Hra na mobil High school gang

Vydáno dne: 16.5.2018

Pomozte statečnému mladému klukovi a vybudujte si tak velký respekt na území školy. Dokončujte jednotlivé úkoly, bojujte proti nepřátelům a najděte ty správné triky, jak protihráče překonat. Navštivte nejrůznější části školy a využívejte objekty kolem vás. Komunikujte s ostatními lidmi a plňte jednotlivé úkoly. Nezapomínejte na to, že jen vaše akce vedou k úspěchu. Nastavte […]

Pomozte statečnému mladému klukovi a vybudujte si tak velký respekt na území školy. Dokončujte jednotlivé úkoly, bojujte proti nepřátelům a najděte ty správné triky, jak protihráče překonat. Navštivte nejrůznější části školy a využívejte objekty kolem vás.

Komunikujte s ostatními lidmi a plňte jednotlivé úkoly. Nezapomínejte na to, že jen vaše akce vedou k úspěchu. Nastavte nejrůznější pasti a zahrajte si i další mini hry.

Hra nabízí velký prostor školy, kde bude potřeba dělat vše proto, abyste se dostali co nejdále. K tomu jsou velmi vzrušující mise, spousta zbraní a nespočet triků, které můžete využít na své soupeře.

Prozkoumávejte nádherný 3D svět a nenechte se mlátit od spolužáků ze školy. Ukažte všem, že na to máte.

High School Gang
Price: Free+

 

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš