Vypnout reklamy

Hra na mobil High speed race: Road bandits

Vydáno dne: 25.3.2018

Projíždějte rušnými ulicemi města ve svém sportovním voze a udělejte vše proto, abyste se v pořádku dostali na konec hry. Dejte si pozor, abyste se vyhnuli veškerým kolizím a vžili se do ilegálních závodů v ulicích. Parádní grafika Dejte pořádně plynový pedál na podlahu a snažte se ze svého vozu vyždímat naprosté maximum. Jeďte nočními […]

Projíždějte rušnými ulicemi města ve svém sportovním voze a udělejte vše proto, abyste se v pořádku dostali na konec hry. Dejte si pozor, abyste se vyhnuli veškerým kolizím a vžili se do ilegálních závodů v ulicích.

Parádní grafika

Dejte pořádně plynový pedál na podlahu a snažte se ze svého vozu vyždímat naprosté maximum. Jeďte nočními ulicemi města na dlouhých dálnicích v Tokiu. Abyste parádně zrychlovali, tak bude zapotřebí udělat vše proto, abyste provedli pár nebezpečných manévru. Je potřeba se dostat do svého cíle v naprostém pořádku.

Otevřete si nové tratě a nakupte a vylepšujte své automobily. K dispozici máte různé modely aut. Dále hra obsahuje celkem 16 tratí, kde budete prohánět svých 10 opravdu velice rychlých vozidel. Aby toho nebylo málo, tak je zde několik herních módů a perfektní grafické zpracování.

Skvělá fyzika

V této hře budete muset udělat vše proto, abyste našli způsob, jak se v pořádku dostanete co nejdále to bude možné. Hra nabízí i velmi propracovanou fyziku, takže se nudit zaručeně nebudete.

Gameplay

[wp-review]

Buroň Tomáš