Vypnout reklamy
13.5.2018

Hra Iron Throne dorazí na Android a iOS 16. května

Netmarble odhalí další herní titul po hře Lineage 2: Revolution. Jedná se o MMO hru, která je mixem s RPG elementy. Vývojářem je 4Plat a vydavatelem Netmarble. Ten slibuje, že hra bude vyplněna RPG úkoly, různými příběhy a mnohem více.

Hra nabídne souboje typu Battle Royale a Týmový Death Match. Hlavním cílem této hry je stát se králem, ale hráči musí vyhrát veškerou válku. Bude potřeba mít silnou alianci s nejrůznější strategií.

V této hře budete mít RPG prvky, kde si budete moci třeba vyrábět své vlastní zbraně a hráčům nabídne spoustu různých hrdinů, kteří budou moci vést své vojsko.

Iron Throne bude oficiálně dostupný na Android a iOS a to 16. května. Hráči se již teď před-registrovali na oficiálních stránkách hry, aby získali 1000 zlaťáků a další výhody.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Iron Throne
Price: Free+

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.