Vypnout reklamy

Hra na mobil Iron Throne dorazí na Android a iOS 16. května

Vydáno dne: 13.5.2018

Netmarble odhalí další herní titul po hře Lineage 2: Revolution. Jedná se o MMO hru, která je mixem s RPG elementy. Vývojářem je 4Plat a vydavatelem Netmarble. Ten slibuje, že hra bude vyplněna RPG úkoly, různými příběhy a mnohem více. Hra nabídne souboje typu Battle Royale a Týmový Death Match. Hlavním cílem této hry je […]

Netmarble odhalí další herní titul po hře Lineage 2: Revolution. Jedná se o MMO hru, která je mixem s RPG elementy. Vývojářem je 4Plat a vydavatelem Netmarble. Ten slibuje, že hra bude vyplněna RPG úkoly, různými příběhy a mnohem více.

Hra nabídne souboje typu Battle Royale a Týmový Death Match. Hlavním cílem této hry je stát se králem, ale hráči musí vyhrát veškerou válku. Bude potřeba mít silnou alianci s nejrůznější strategií.

V této hře budete mít RPG prvky, kde si budete moci třeba vyrábět své vlastní zbraně a hráčům nabídne spoustu různých hrdinů, kteří budou moci vést své vojsko.

Iron Throne bude oficiálně dostupný na Android a iOS a to 16. května. Hráči se již teď před-registrovali na oficiálních stránkách hry, aby získali 1000 zlaťáků a další výhody.

Další zajímavé příspěvky
Hra na mobil Age of Z Origins
Age of Z Origins

Nová strategická hra, která se odehrává v apokalypse. Vaším úkolem je, abyste nepřátele porazili. Vybudujte si silnou armádu.

8 praktických aplikací na cestování

Praktické cestovatelské aplikace, které vám určitě pomohou v případě, kdy plánujete nějaký ten výlet a chcete, aby vše mělo hladký Přečíst si více

Hra na mobil Stumble Guys
Stumble Guys

Jedná se o skvělou online hru, ve které hrajete až se 32 hráči na herní ploše. Vaším úkolem je, abyste Přečíst si více

Pocket City 2 ve vývoji
Pocket City 2

Pocket City 2 je ve vývoji a bude brzy k dispozici na mobilních telefonech. Vývojáři oznámili, že na druhém dílu Přečíst si více