Hra na mobil Mad Driver

Akční hra, ve které ovládáte svou čtyřkolku se zbraněmi. Vylepšujte si ji a sestavte si svůj vůz úplně podle sebe. Dávejte si velký pozor a dostaňte se co nejdále to půjde. K dispozici jsou nejrůznější souboje, jako jsou PvP. Celá hra se odehrává v post-apokalyptickém světě, kde se vše odehrává online s ostatními hráči. Dominujte […]

Akční hra, ve které ovládáte svou čtyřkolku se zbraněmi. Vylepšujte si ji a sestavte si svůj vůz úplně podle sebe. Dávejte si velký pozor a dostaňte se co nejdále to půjde.

K dispozici jsou nejrůznější souboje, jako jsou PvP. Celá hra se odehrává v post-apokalyptickém světě, kde se vše odehrává online s ostatními hráči. Dominujte v nejrůznějších mapách.

Sestavte si svůj tým třeba s kamarády a vydejte se na souboje. Staňte se nejlepším řidičem. Vybudujte si unikátní automobil, využívejte své zbraně ke zničení protihráče a získejte vysoké skóre.

Hra nabízí parádní grafiku i hratelnost.

Stáhněte si APK soubor

Vložte APK soubor do svého mobilního telefonu přes USB a následně APK spusťte přes souborový manažer v mobilním telefonu. Nezapomeňte na aktivaci instalace z neznámých zdrojů v nastavení vašeho telefonu.

Aplikaci stáhnete níže