Hra na mobil Madout 2: Big city

Otevřený svět, obrovské možnosti, ale stále spousta chyb, což je pochopitelné, protože se jedná o hru stále v betaverzi a jednotlivé chyby se stále ladí. I přesto má gamesa perfektní grafické zpracování, které je náročné pro váš mobilní telefon. Můžete chodit k jednotlivým domům, vyzvedávat si mise a plnit je. V horní části máte mapu, […]

Multiplayer hra MadOut2 BigCityOnline

Otevřený svět, obrovské možnosti, ale stále spousta chyb, což je pochopitelné, protože se jedná o hru stále v betaverzi a jednotlivé chyby se stále ladí. I přesto má gamesa perfektní grafické zpracování, které je náročné pro váš mobilní telefon.

Můžete chodit k jednotlivým domům, vyzvedávat si mise a plnit je. V horní části máte mapu, kde jsou na ní vyobrazeny jednotlivé závody a mnohem více. Ve hře se pak snažíte plnit úkoly, projíždět se po obrovském městě, zabíjet lidi a užít si tak obrovský svět.

Podoba na hru GTA

Velice se hra podobá hře GTA, akorát podle nás se tato hra lépe na mobilním telefonu ovládá. Krom toho disponuje hezčím grafickým zpracováním.

Avšak pokud disponujete slabým telefonem, tak si hru moc nezahrajete, protože potřebujete minimálně 2GB RAM a Snapdragon 800, což jsou telefony jako je třeba Galaxy S6 a výše.

Problémem mohou být automobily, kterých tady není moc a tak někdy město připadá město duchů. Když řídíte auto, tak si můžete přepnout pohled přímo z kokpitu.

Aplikaci stáhnete níže

Recenze hry MadOut 2
  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
  • Optimalizace

Shrnutí hry

Kdyby gamesa neobsahovala stále tolik chyb, tak se jedná o opravdu velice propracovanou hru, která zabaví na dlouhé hodiny.