Vypnout reklamy

Hra na mobil Mighty Army: World War 2

Vydáno dne: 29.8.2018

Vtrhněte do obrovský soubojů v nové akční android hře Mighty Army, kde budete bojovat v prostředí druhé světové války. Využijte veškeré zbraně, které tady máte k dispozici a pokuste se porazit opravdu silné protihráče. Ukažte svou přesnost. Připravte se na intenzivní souboje s ostatními hráči. Je zapotřebí mít opravdu dobré reflexy a taktické schopnosti, abyste […]

Vtrhněte do obrovský soubojů v nové akční android hře Mighty Army, kde budete bojovat v prostředí druhé světové války. Využijte veškeré zbraně, které tady máte k dispozici a pokuste se porazit opravdu silné protihráče. Ukažte svou přesnost.

Připravte se na intenzivní souboje s ostatními hráči. Je zapotřebí mít opravdu dobré reflexy a taktické schopnosti, abyste si naplánovali svou strategií. Pohybujte se přes mapu, vyhněte se nepřátelským střelám a kryjte se.

Bojujte proti nebezpečným nepřátelům a poškoďte i některé objekty, za kterými se nepřátele schovávají. Vystřelte ze své zbraně a zabijte protivníka. Pokud to bude náročné, tak využijte různé granáty. Zůstaňte neustále ve styku se svými kamarády a vyhrávejte souboje.

Hra nabízí úžasné grafické zpracování a spoustu herní map, kde se veškeré souboje odehrávají. Co je nejlepší, tak je to právě hra pro více hráčů.

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš