Vypnout reklamy

Minecraft už delší dobu spojuje lidí dohromady na jedné herní ploše. Ale od té doby, co byly vytvořené různé varianty těchto her, tak někteří minecrafteři zůstali uvězněni na jedné z herních konzolích. Nemohli jste hru hrát na více platformách. To vše by se teď mělo změnit a Minecraft: Realms vypadá na to, že vyřeší problém […]

14.4.2016

Minecraft Pocket: cross-platform – staňte se součástí testování

Minecraft už delší dobu spojuje lidí dohromady na jedné herní ploše. Ale od té doby, co byly vytvořené různé varianty těchto her, tak někteří minecrafteři zůstali uvězněni na jedné z herních konzolích. Nemohli jste hru hrát na více platformách.

To vše by se teď mělo změnit a Minecraft: Realms vypadá na to, že vyřeší problém s platformami. Oficiální spuštění nevíme, ale je jisté, že budete moci tvořit a prozkoumávat svět mezi hráči na iOS, Android, PC a XBOX systémech.

Hru Minecraft Pocket Edition naleznete také u nás.

Asi se bude jednat o největší multi platformní hru o které jste kdy slyšeli. Právě teď se snaží vývojáři dostat do svých řad testery alpha verze Minecraft: Realms, což je pouze dodatek do Minecraft: Pocket Edition.

Smyslem tohoto testování je najít co nejvíce chyb, aby je mohli vývojáři opravit.

Odkaz pro připojení do alpha verze

Trailer na Minecraft: Pocket Edition

 

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.