Vypnout reklamy

Jedná se o první epizodu této Minecraft hry. Celkově jich mají osm. Ty další jsou tedy za cenu 4,99$, ale u epizody jedna byla cena stažena a je tak celá zdarma.  Narozdíl od Minecraft: Pocket Edition, tak Minecraft: Story Mode není otevřený svět. Spíše se jedná o dobrodružnou hru, jako je třeba The Walking Dead […]

20.10.2016

Minecraft: Story Mode Episode One je zdarma na Google Play [9.3/10]

Jedná se o první epizodu této Minecraft hry. Celkově jich mají osm. Ty další jsou tedy za cenu 4,99$, ale u epizody jedna byla cena stažena a je tak celá zdarma. 

Narozdíl od Minecraft: Pocket Edition, tak Minecraft: Story Mode není otevřený svět. Spíše se jedná o dobrodružnou hru, jako je třeba The Walking Dead a Hry o trůny. Soustředí se hlavně na příběh a hrdiny v každé epizodě.

Titulky jsou sice v anglickém jazyce, ale stačí pouze klikat a něco uděláte. Nemusíte se ničeho obávat. Pohybujte se po úrovní a zkoušejte jednotlivé objekty. Hra je docela vtipná. Hodně se podobá hrám jako je třeba LEGO.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

[wp-review]

 

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.