Motorsport Manager Mobile 3 dorazil na Android a iOS

Hra není úplně zdarma, ale na druhou stranu se jedná o simulátor. Není nikterak drahá a stojí pouhých 3.99$, záleží na jaké platformě budete hru hrát. Pokud jste fanouškem série, tak budete určitě velmi rádi, protože třetí díl této hry přináší spoustu vylepšení oproti předchůdcům. K dispozici je jakási funkce, která dovoluje hráčům se prezentovat po […]

Hra není úplně zdarma, ale na druhou stranu se jedná o simulátor. Není nikterak drahá a stojí pouhých 3.99$, záleží na jaké platformě budete hru hrát.

Pokud jste fanouškem série, tak budete určitě velmi rádi, protože třetí díl této hry přináší spoustu vylepšení oproti předchůdcům. K dispozici je jakási funkce, která dovoluje hráčům se prezentovat po celém světě. Dále jsou tu nejrůznější mezinárodní závody.

Hra přichází se 6 novými šampionáty, což vytváří největší hru této série. Dále jsou tu třeba i mikro platby za to, že si aktivujete Energy Recovery System, Hybrid a Power módy.

Jedná se o perfektní strategickou hru, kde se ocitáte na nejrůznějších tratích světa. Neřídíte přímo vy, ale vy musíte dát svému týmu to nejlepší co máte, aby mohli vyhrávat.

Aplikaci stáhnete níže