Vypnout reklamy

Hra na mobil Pixel combat: Zombies strike

Vydáno dne: 7.6.2018

Vaším úkolem je se bránit uvnitř tohoto domu, kde je spousta krvežíznivých zombie nepřátel, kteří s vámi nemají žádné slitování. Vaším úkolem je přežít a pobít co nejvíce těchto protivníku v úrovni. Máte schopnost stavět nejrůznější barikády a vybírat z několika různých zbraní, jako jsou nože, sekery, pistole, rotační kulomety nebo brokovnice. Právě veškeré tyto […]


Vaším úkolem je se bránit uvnitř tohoto domu, kde je spousta krvežíznivých zombie nepřátel, kteří s vámi nemají žádné slitování. Vaším úkolem je přežít a pobít co nejvíce těchto protivníku v úrovni.

Máte schopnost stavět nejrůznější barikády a vybírat z několika různých zbraní, jako jsou nože, sekery, pistole, rotační kulomety nebo brokovnice. Právě veškeré tyto zbraně vám mají pomoci přežít. Dejte si velký pozor a snažte se dostat co nejdále.

Je velmi důležité, abyste stáli silně proti těmto monstrům s unikátními schopnostmi a nenechat se nikým rozhodit. Hra nabízí opravdu velmi náročné úrovně.

Pohled z první osoby

Ve hře si zahrajete z pohledu první osoby se senzačním grafickým zpracováním a fyzikou. Nechybí ani dynamická akce a mnohem více, takže se nudit zaručeně nebudete. Hra je dostupná jak na Android telefony, tak iOS.

Další zajímavé příspěvky
Hra na mobil Kick the Buddy
Hra na mobil Kick the Buddy

Kick the Buddy je hra, ve které budete moci dostat ven svůj hněv z celého svého dne. Jedná se o Přečíst si více

Hra na mobil Rooster Defense
Rooster Defense

Nová android hra Rooster Defense, ve které musíte rozestavět své věže tak, abyste zneškodnili svého nepřítele. Dejte se do boje Přečíst si více

Hra na mobil Zombie Tsunami
Hra Zombie Tsunami

Zombie Tsunami ke stažení zdarma. Vaším úkolem je s týmem zombie zneškodnit vše živé a nad celou planetou převzít kontrolu.

Hra na mobil Golf Skies
Hra Golf Skies

Golf Skies je příležitostná hra, ve které máte za úkol odpálit míček a pokusit se trefit do golfové jamky, pokud Přečíst si více