Vypnout reklamy

Usedněte za velmi silné vozidlo. Jedete offroad a řídíte přes velmi náročné překážky v cestě. Demonstrujte vaše řidičské schopnosti přímo na trati a nenechte nikoho, aby vás překonal.

Dejte nohu na plynový pedál a nezapomínejte, že auto má také brzdy. Musíte úspěšné dokončit jednotlivé úrovně. Následně si odemknete další úrovně s novými výzvami.

K dispozici jsou unikátní vylepšení pro vaše automobily. Hra disponuje celkem 50 parádní úrovní a spoustu vozidel. Nechybí ani realistická fyzika nebo vysoká kvalita grafiky. Ukažte všem, co ve vás je a dostaňte se co nejdále to bude možné.

Pomalu se posouvejte přes různé překážky a dejte si pozor, abyste se nepřevrátili. Pomalu se posouvejte kupředu, aby se vám nic nestalo.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

[PROJECT:OFFROAD]
Price: Free+

 

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.