Vypnout reklamy

Vyhledejte aplikaci nebo hru níže

Hra na mobil PUBG Mobile beta

Tancent již vydal PUBG Mobile na Google Play Store, takže každý si ji může stáhnout a hrát. V této chvíli je navíc docela stabilní verze, takže se i dobře hra. Avšak PUBG stále není finální produkt. Minulý měsíc hra získala důležitou aktualizaci, která ji přivedla na verzi 0.6.0, ale
PUBG na mobil

Tancent již vydal PUBG Mobile na Google Play Store, takže každý si ji může stáhnout a hrát. V této chvíli je navíc docela stabilní verze, takže se i dobře hra. Avšak PUBG stále není finální produkt.

Minulý měsíc hra získala důležitou aktualizaci, která ji přivedla na verzi 0.6.0, ale ještě je tady pár kroků k tomu, aby bylo dosaženo finální verze 1.0. Avšak pokud patříte mezi ty hráče, kteří rádi testují, tak právě je na Google Play parádní beta verze PUBG Mobile.

PUBG Mobile je zdarma a neobsahuje žádné in-app platby. Každý si může hru stáhnout a hrát, ale musíte si vytvořit svého Guest hrdinu. Jedná se stále o testování, než vyjde plná verze.

K dispozici je třeba nový arkádový mód, nová zbraň SLR odstřelovací pistole, možnost změny oblečení v průběhu soubojů. Do další aktualizace si vývojáři přichystají určitě nespočet vylepšení.

BETA PUBG MOBILE
BETA PUBG MOBILE

Zdroj