Hra na mobil PUBG Mobile beta

Tancent již vydal PUBG Mobile na Google Play Store, takže každý si ji může stáhnout a hrát. V této chvíli je navíc docela stabilní verze, takže se i dobře hra. Avšak PUBG stále není finální produkt. Minulý měsíc hra získala důležitou aktualizaci, která ji přivedla na verzi 0.6.0, ale ještě je tady pár kroků k […]

PUBG na mobil

Tancent již vydal PUBG Mobile na Google Play Store, takže každý si ji může stáhnout a hrát. V této chvíli je navíc docela stabilní verze, takže se i dobře hra. Avšak PUBG stále není finální produkt.

Minulý měsíc hra získala důležitou aktualizaci, která ji přivedla na verzi 0.6.0, ale ještě je tady pár kroků k tomu, aby bylo dosaženo finální verze 1.0. Avšak pokud patříte mezi ty hráče, kteří rádi testují, tak právě je na Google Play parádní beta verze PUBG Mobile.

PUBG Mobile je zdarma a neobsahuje žádné in-app platby. Každý si může hru stáhnout a hrát, ale musíte si vytvořit svého Guest hrdinu. Jedná se stále o testování, než vyjde plná verze.

K dispozici je třeba nový arkádový mód, nová zbraň SLR odstřelovací pistole, možnost změny oblečení v průběhu soubojů. Do další aktualizace si vývojáři přichystají určitě nespočet vylepšení.

Aplikaci stáhnete níže

Zdroj