Vypnout reklamy

Hra na mobil Royal blood

Vydáno dne: 25.4.2018

Máme tady válečnou hru ve stylu MMORPG, takže máte opravdu co dělat. Jedná se o online svět v různých arénách, kde budete muset jak útočit, tak bránit své místo. Stále ve fázi testování Hra ještě nevyšla a je stále v beta verzi, tedy ve fázi testování. Prokažte své schopnosti v bojích PvP, kde budete ničit jednotlivé […]

Máme tady válečnou hru ve stylu MMORPG, takže máte opravdu co dělat. Jedná se o online svět v různých arénách, kde budete muset jak útočit, tak bránit své místo.

Stále ve fázi testování

Hra ještě nevyšla a je stále v beta verzi, tedy ve fázi testování. Prokažte své schopnosti v bojích PvP, kde budete ničit jednotlivé hráče. Nejlepší však bude, když si hru zahrajete se svými kamarády. Neustále se snažte vylepšovat a zlepšujte úroveň svého charakteru.

K dispozici je několik tříd bojovníků. Takže si vyberte, který vám nejvíce vyhovuje. Jedná se o Warriora, Rangera, Mage, Bard. Každý z nich má své unikátní schopnosti.

Připojte se do reálných bitev a prozkoumávejte obrovský svět svobody. Hra disponuje určitou formou zábavy, která jen tak poleví. Většinou hry od Gamevil jsou na dobré úrovni.

Video

Royal Blood
Price: Free+

[wp-review]

Buroň Tomáš