Vypnout reklamy
25.12.2017

Gameloft přinesl zpět hru Sonic Runners Adventure. Avšak už není zdarma.

SEGA spustilo hru Sonic Runners Adventure pro Android a iOS už nedávno, ale z neznámého důvodu byla hra stažena jak z App Store, tak i z Google Play Store. Důvod může být jakýkoliv, a to třeba kvalita hry nebo chyby.

SEGA nebo spíše Gameloft však hru vrátila zpět na Google Play Store i App Store, ale už není úplně zadarmo. Avšak stojí pár korun, takže si ji koupit může opravdu kdokoliv. K životu ji však přivedla firma Gameloft. Hra není zdarma, ale stojí něco okolo 50 Kč.

Sonic Runners Adventure je běžecká gamesa, ve které si hráči budou muset odemknout ikonické hrdiny. Každý z těchto hrdinů disponuje odlišnými schopnostmi. Je zde také příběhový mód. Podle firmy Gameloft budete moci hrát hru naprosto offline, takže nepotřebujete internetové připojení.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

 

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.