Vypnout reklamy

Hra na mobil na mobil Star Wars Force Arena (od Netmarble Games)(96%)

Star Wars Force Arena android hra

V nové android hře budete hrát v prostředí ikonického Star Wars. Hrdinové jsou převzati právě z filmu, takže potkáte známé postavy. Hra je plná akčními prvky, kde budete soupeřit s ostatními hráči po celém světě. Vy jako hráč máte k dispozici přes 80 možností vylepšení svého hrdiny.

Hráč může využívat strategii pro svůj boj

Star Wars Force Arena hra na mobil

Star Wars Force Arena hra na mobil

Strategie je tady asi to nejdůležitější. Máte možnost si pozvat své kamarády. Buď to hrajete úplně sám nebo v týmu, což je mnohem lepší. Pokuste se dostat do nejvyšších příček v žebříčku a získejte také bonusové věci.

Strategie a schopnosti prověří hráče v jeho plánování. K dispozici je třeba Han Solo a Chewbacca. Hra Star Wars Force Arena nabízí intuitivní ovládání, real-time hráč vs hráč souboje a neuvěřitelné grafické zpracování.

Pokud budete vést svůj tým opravdu dobře, tak zažijete spousta akčních úrovní.  Android hra má opravdu velmi propracovanou grafickou úroveň.

Gameplay hry Star Wars: Force Arena

Recenze hry na mobil
 • 95%
  Grafika - 95%
 • 97%
  Zábava - 97%
 • 93%
  Ovládání - 93%
 • 98%
  Optimalizace - 98%
96%

Shrnutí android hry

Hra nabízí opravdu luxusní grafiku, jednoduchou hratelnost a hra je celkově dobře optimalizovaná, takže se nezasekává. Máte možnost se připojit do různých guildu a hrát se svými kamarády v týmu, což je mnohokrát lepší.
Hra vyšla již v roce 2016 a je od vývojářů Netmarble Games.

Sending
User Review
0 (0 votes)