Vypnout reklamy

Hra na mobil The island: Survival challenge

Veďte svůj tým, který zůstal na opuštěném ostrově. Je potřeba jim pomáhat, aby zde přežili a vypořádali se s těžkostmi. V této hře se ocitáte v TV show, která natáčí pořad o přeživších. Povedete tým normálních lidí, kteří se objevili na velice záhadném ostrově. Pomozte jim získat suroviny a další věci proto, abyste mohli postavit […]

The island: Survival challenge

Veďte svůj tým, který zůstal na opuštěném ostrově. Je potřeba jim pomáhat, aby zde přežili a vypořádali se s těžkostmi. V této hře se ocitáte v TV show, která natáčí pořad o přeživších.

Povedete tým normálních lidí, kteří se objevili na velice záhadném ostrově. Pomozte jim získat suroviny a další věci proto, abyste mohli postavit přístřešek. Lovte ryby a čelte přírodním kalamitám a dalším obtížnostem. Snažte se neustále vytvářet nové schopnosti u každého hrdiny.

K dispozici je spousta unikátních hrdinů. Dále hra nabízí velice zajímavé úkoly a záhadný ostrov, kde se vše odehrává. Je potřeba udělat chutnou večeři, postavit přístřešek, usušit prádlo a mnohem více. Plňte jednotlivé úkoly.

Aplikaci stáhnete níže

The Island: Survival Challenge

Recenze hry
  • 91%
    Grafika - 91%
  • 93%
    Hratelnost - 93%
  • 98%
    Zábava - 98%
94%