Hra na mobil Titanfall: Assault je více technická než Clash Royale

Doufali jsme, že bude nějaké návaznost na konzolovou verzi hry, ale opravdu tomu tak není. Tato mobilní hra není masivní hra pro více hráčů založená na týmové spolupráci formou FPS. Otázkou však zůstava, co tato gamesa vůbec nabídne. Máte možnost si přiblížit bojové území a přeměnit tak hru na vylepšený Clash Royale. Prohlídka hrou je […]

hra na mobil Titan Fall: Assault

Doufali jsme, že bude nějaké návaznost na konzolovou verzi hry, ale opravdu tomu tak není. Tato mobilní hra není masivní hra pro více hráčů založená na týmové spolupráci formou FPS. Otázkou však zůstava, co tato gamesa vůbec nabídne.

Máte možnost si přiblížit bojové území a přeměnit tak hru na vylepšený Clash Royale. Prohlídka hrou je na základě beta-verze a zde jsou dojmy z počáteční verze hry.

Titanfall a Titanfall 2 jsou konzolové střílečky z pohledu první osoby od vývojářů Respawn Entertainment. Spousta lidí v tomto vývojářském studiu pracovalo na hře Call of Duty.

Hra se však liší, protože na mobilu není z pohledu první osoby.

Práce na bojišti, obrovský, rychlý spád hry

Hra nabídne několik stran. Můžete se připojit do týmu, kde jsou silní hráči nebo naopak tam, kde jsou slabí. Automatické párování je však nedokonalé, protože budete stát i proti takovým hráčům, kteří mají vysokou úroveň a tím pádem vás velmi lehce zničí.

Jedna minuta ze čtyřech minut, jakou dobu hra probíhá, tak se zde objeví tanky pro ty, kteří mají dostatek akčních bodů.

Taktické vítězství?

Je tady nějaké vyvážení mezi ochranou své základny, sbírání bodů a útočení na nepřátelskou základnu. Teď záleží na vás, jestli budete pospíchat ve sběru bodů a vezmete risk rychlého šíření sebe samého po herní úrovni nebo nebudete riskovat a prvně si pořádně vybudujete základnu.

Hra stále není dostupná v ČR, ale podle posledních informací by měla dorazit.

My však pro vás máme APK, takže si ji zahrajete i dnes.

Aplikaci stáhnete níže

Recenze hry Titanfall: Assault
 • 98%
  Grafika - 98%
 • 92%
  Zábava - 92%
 • 95%
  Hratelnost - 95%
 • 93%
  Optimalizace - 93%
95%

Shrnutí hry

Hra víceméně připomíná Clash Roayale. Je to taková kopie. Škoda, že vývojáři nenásledovali konzolovou hru, která je z pohledu první osoby.