Hra na mobil Tomb Raider I

Tomb Raider 1 android hra

Ovládejte Laru Croft přes spoustu nebezpečných překážek v jednotlivých částech hry. Bojujte s nepřáteli a vyhýbejte se veškerým pastím. V této android hře hrajete za úžasnou hru Tomb Raider a hledáte ztracený artefakt. Je zde spousta katakomb, opuštěných ostrovů a barevných míst. Každé místo má plno pastí a překážek. Překonejte všechny překážky a najděte cestu k těmto artefaktům

Jedná se o velmi propracovanou hru, která disponuje skvělým příběhem. Jestliže jste hráli Tomb Raider 1 na počítači nebo Playstationu, tak vás hra zaručeně na mobilním telefonu bude bavit. 

The app was not found in the store. 🙁

Hru si můžete zahrát jen v případě, že máte Android 4.0 a zároveň máte procesor ARMv. Zahrajete si ve spoustě zajímavých misí s vynikající hratelností. Pokuste se překonat překážky. Vše uvidíte na videu níže.

 

Shrnutí android hry:

Pokud si chcete zahrát propracovanou android hru, tak právě teď máte svou šanci. Grafické zpracování se podobá hře Tomb Raider 1 na PC nebo konzoli. Hratelnost je opět skvělá, a jelikož je hra dostupná jen na Android 4.0, tak se nemůže stát, že byste hru hráli na malé obrazovce. Perfektně se hraje jak na tabletu, tak chytrém telefonu.

 

 

 

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Optimalizace
5