Hra na mobil Truck Driver 3D: Transporter

Ovládejte tento obrovský náklaďák na dálnici, rozbourané cestě a off-road. Musíte převážet různý náklad na velmi obtížných tratí. Dělejte práci tohoto řidiče náklaďáku. Vaším úkolem je dovést náklad do dané lokace a to tak rychle, jak jen budete moct. Buďte opatrní a vyhýbejte se veškerým nehodám. Snažte se zabezpečit
Truck Driver 3D: Transporter android hra

Ovládejte tento obrovský náklaďák na dálnici, rozbourané cestě a off-road. Musíte převážet různý náklad na velmi obtížných tratí. Dělejte práci tohoto řidiče náklaďáku. Vaším úkolem je dovést náklad do dané lokace a to tak rychle, jak jen budete moct.

Buďte opatrní a vyhýbejte se veškerým nehodám. Snažte se zabezpečit váš náklad pře ztrátou nebo poškozením. Není to vůbec jednoduché, protože v různých úrovních budete muset projíždět velmi obtížným terénem.

The app was not found in the store. 🙁

Vyzkoušejte si android hru s krásným grafickým zpracováním, skvělou hudbou v pozadí, realistickou fyzikou. Celkově si zahrajete v 35 úrovních. Taktéž si můžete vybrat z několika kamer.

https://www.youtube.com/watch?v=jxQSQ7TTt04

 

Shrnutí android hry:

Staňte se řidičem náklaďáku a převezte důležitý náklad na své místo. Kameru můžete mít přímo z kokpitu řidiče. Mění se tady i den a noc, takže jednou pojedete ve dne a po druhé v noci.

 

 

  • Optimalizace
  • Grafika
  • Hratelnost
4.3