Hra na mobil Wolf Online

Zahrajte si na vlky, kteří se pohybují ve smečkách nebo sami. Ovšem pokud vlk potřebuje pomoct, tak dokáže smečku svolat, aby pak následně mohl pokračovat dále. Hra již dosáhla 5 miliónů stažení, takže pokud mezi nimi nejste, tak se připojte, máme pro vás i hack mód pro tuto hru. Vlci začínají lovit pro své přežití […]

Wolf Online dobrodružná hra online android

Zahrajte si na vlky, kteří se pohybují ve smečkách nebo sami. Ovšem pokud vlk potřebuje pomoct, tak dokáže smečku svolat, aby pak následně mohl pokračovat dále. Hra již dosáhla 5 miliónů stažení, takže pokud mezi nimi nejste, tak se připojte, máme pro vás i hack mód pro tuto hru.

Vlci začínají lovit pro své přežití a prosperitu. Vyberte si jednoho vlka, za kterého budete hrát a přežijte v těchto velmi nebezpečných oblastech. Hra nabízí různé bojové systému jako je hra pro jednoho hráče, PvP, kooperativní bojový mód a mnohem více. Dále je k dispozici 6 různých herních map. Tak se do toho dejte.

Co mód hry obsahuje

  • Body se neustále zvyšují i přesto, že využijete upgrade
  • Online hráči nedetekují žádný hack

Jak na instalaci?

  1. Hru si stáhněte s Google Play
  2. Otevřete souborový manažer a běžte do /Android/obb a přejmenujte com.hanaGames.WolrfOnline na com.hanaGames.WolfOnliner.
  3. Odinstalujte hru
  4. Přejmenujte com.hanaGames.WolfOnliner na com.hanaGames.WolfOnline
  5. Stáhněte APK mód a nainstalujte

Aplikaci stáhnete níže