Hra na mobil Zombie rules

Online svět, kde vládnou zombie nepřátele. Vaším úkolem je zneškodnit veškeré protivníky a vyšplhat se na nejvyšší příčky. Co je zajímavé, tak některé mapy se velice podobají Counter Strike mapám. Ponořte se do světa soubojů a týmových bojů, kde se postavíte buď to sami proti protivníkům nebo v týmu. V týmovém souboji je dobré, když […]

Zombie rules

Online svět, kde vládnou zombie nepřátele. Vaším úkolem je zneškodnit veškeré protivníky a vyšplhat se na nejvyšší příčky. Co je zajímavé, tak některé mapy se velice podobají Counter Strike mapám.

Ponořte se do světa soubojů a týmových bojů, kde se postavíte buď to sami proti protivníkům nebo v týmu. V týmovém souboji je dobré, když hrajete se svými kamarády. Snažte se dostat co nejdále to bude možné a dejte si pozor, abyste se dostali co nejdále. Věříme, že to zvládnete a překonáte dostatek protihráčů.

Svého hrdinu můžete upravovat podle sebe. K dispozici jsou herní bojiště, které zvládnou 30 hráčů. Dokončujte veškeré části a najděte způsob, jak se dostat co nejdále to bude možné. Hra nabízí obrovské herní možnosti a hlavně svobodu.

Hru si stáhněte přes APK

Hru si spíše musíte stáhnout jako APK a přes souborový manažer systému Android hru nainstalovat.

Aplikaci stáhnete níže