Vypnout reklamy

Ani Final Fantasy VII: Ever Crisis tento rok nedorazí

Final Fantasy VII Ever Crisis je spojení všech příběhu před i po událostech původní hry Final Fantasy VII, ale zároveň je zde i

Do konce roku zbývá pár dní a některé hry, které měly vyjít na mobilní telefon stále nevyšly a ani nevyjdou. Podobně jako Just Cause Mobile, tak i Final Fantasy VII: Ever Crisis nabírá zpoždění. Tento rok měla dorazit alespoň beta a podle Square Enix si na betu počkáme až do léta příštího roku.

Bylo to docela očekávané s ohledem na průběh, jakým se Ever Crisis odtajňoval. O hře toho totiž stále moc nevíme. Nicméně musíme věřit, že právě toto všechno je k něčemu dobré a obdržíme v konečné fázi opravdovou herní pecku na mobil.

Hra Final Fantasy VII Ever Crisis je kombinací klasiky v podobě Final Fantasy VII, avšak spojená do jednoho. Jde o hráče, kteří nestíhají sledovat veškeré filmy, animované seriály a hry této série. Pro Final Fantasy Vii je spousta spinoffů a prequels, takže v Ever Crisis je vše v jednom.

Nicméně je smutné, že na tohle všechno musíme čekat minimálně půl roků. Podle trailerů ale již teď vypadá hra úžasně. Heká grafika, spousta soubojů.