Ankama Games přináší námořnické dobrodružství s hrou Waven: Hoist the Sails!

Zahajte dobrodružství ve zcela novém RPG od Ankama Games – Waven: Hoist the Sails. Plný příběh, magie a tajemství!

Čekání je u konce. Společnost Ankama Games nám přináší novinku ve světě počítačových her s oficiálním startem Early Access pro hru Waven: Hoist the Sails na platformách PC a Mac. Výjimečné taktické RPG pro více hráčů vás zavede na dobrodružství ve zcela unikátním, zatopeném světě. Ačkoli si uživatelé Androidu a iOS musí chvíli počkat, mobilní verze hry je na obzoru s plánovaným vydáním ještě tento rok.

Herní příběh se odehrává ve zatopeném světě, kde mnoho ostrovů podlehlo stoupající vodě. Ve světě, kde kdysi vládli bohové a draci, je nyní jen magie a záhada. Jaký osud potkal tyto mystické bytosti? To je otázka, na kterou hledají hráči odpovědi. Waven vám dává možnost napsat svůj vlastní osud, vybavit se kouzly, objevovat ostrovy a hledat odpovědi na otázky, které tento svět skrývá.

Early Access nabídne hráčům příběhový prolog a následně přístup k obrovskému světu s více než 250 úkoly, 17 destinacemi k objevení, 25 hrdiny k nalezení, 90 spojenců pro přátelství a přes 300 kouzel k ovládnutí. Tajemství ostrovů čekají na odhalení. Připojte se k dobrodružství!