Ankerovy Sport X10 sluchátka s basy za skvělou cenu 50 $

Pokud vám během vašich tréninků nebo běhů neustále vypadávají sluchátka, zvažte přechod na něco více vhodného pro cvičení. Sluchátka a sluchátka určená k cvičení, jako je například Soundcore od Anker Sport…

Ankerovy Sport X10 sluchátka s basy za skvělou cenu 50 $

Pokud vám během vašich tréninků nebo běhů neustále vypadávají sluchátka, zvažte přechod na něco více vhodného pro cvičení. Sluchátka a sluchátka určená k cvičení, jako je například Soundcore od Anker Sport X10, jsou navržena tak, aby vydržela pevně bez ohledu na to, jak aktivní jste. Ať už běžíte nebo jen procházíte se svým psem, tato sluchátka jsou skvělou volbou. Obvykle prodávaná za 80 dolarů, skutečně bezdrátová sluchátka Soundcore Sport X10 jsou v současné době k dostání za 50 dolarů na Amazonu, což vám ušetří 30 dolarů z běžné ceny.

Sluchátka Soundcore Sport X10 mají ergonomický design, který se dokonale přizpůsobí vašim uším a zůstanou v nich i během náročných cvičebních aktivit. Díky technologii Bluetooth můžete poslouchat hudbu bez nepohodlných kabelů a párování s vaším zařízením je rychlé a jednoduché. Navíc jsou sluchátka odolná proti potu a dešti, takže se nemusíte bát používat je ani v nepříznivém počasí.

Pokud hledáte spolehlivá sluchátka pro své tréninky nebo běhy, neváhejte si pořídit Soundcore Sport X10. S jejich kvalitním zvukem, pevným držením a odolností vůči vlhkosti jsou skvělou volbou pro každého sportovce.

FAQ:
1. Jak dlouho vydrží baterie sluchátek Soundcore Sport X10?
Baterie sluchátek vydrží až 8 hodin nepřetržitého poslechu a s nabíjecím pouzdrem můžete navíc získat dalších 24 hodin poslechu.

2. Jsou sluchátka Soundcore Sport X10 kompatibilní s mým zařízením?
Sluchátka jsou kompatibilní s většinou zařízení s technologií Bluetooth, jako jsou chytré telefony, tablety nebo počítače.

3. Jak dlouho trvá nabíjení sluchátek Soundcore Sport X10?
Plné nabití sluchátek trvá přibližně 1,5 hodiny a nabíjecí pouzdro můžete dobít za další hodinu dobíjení.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/anker-soundcore-sport-x10-true-wireless-sport-earbuds-38-off/