Vypnout reklamy

AnTuTu TOP 10 v červenci 2020

Vydáno dne: 8.9.2020

AnTuTu má seznam TOP her za měsíc červenec. Od 1. do 30. července se v TOP 10 žebříčku objevují zájmena čipy Snapdragon 865.

Většina high-end telefonu, které jsou v TOP 10 žebříčku, tak má čip Snapdragon 865. Nicméně skóre není všechno, na co byste měli brát při nákupu ohled.

K dispozici máme žebříček testů v AnTuTu, které se odehrávaly mezi 1. – 31. červencem. Všechna skóre jsou z AnTuTu verze 8. Pokud má telefon více variant, tak je tady zapsaná ta největší.

AnTuTu
AnTuTu

V seznamu jsou telefony s čipem Snapdragon 865 a nejméně s 8GB RAM (většina však 12GB) Na nejvyšší příčce je Oppo Find X2 Pro a na třetí pozici je Redmi K30 Pro.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Přehled těch nejlepších čipů pro polovinu roku 2020
Aplikace AnTuTu

Přehled těch nejlepších čipů pro polovinu roku 2020. Pokud tedy vybíráte telefon, tak vybírejte také podle výkonu těchto čipů, velikosti Přečíst si více

Nový AnTuTU graf, který porovnává Android čipy
Aplikace AnTuTu

V novém "grafu" se nám ukazují jednotlivé Android čipy podle svých výkonů. Můžeme tak vidět čipy základní třídy, střední třídy Přečíst si více

AnTuTu zmizelo z Google obchodu
Aplikace AnTuTu

AnTuTu zmizelo z obchodu Google a pravděpodobným důvodem je jenom nedorozumění. Firma Cheetah Mobile vlastní část AnTuTu, avšak do vývoje Přečíst si více

AnTutu zveřejnilo informaci o nejsilnějším čipu minulého roku
Asus ROG Phone II se Snapdragon 855

AnTutu zveřejnilo informaci ohledně nejvykonnějšího čipu roku 2020, zároveň vyhlásilo kategorií inovativní technologie či poměr cena / výkon.

Tágy: