Vypnout reklamy

Aplikace ActivePass

Vydáno dne: 11.6.2019

Pokud máte od svého zaměstnavatele možnosti ActivePass, které slouží pro sportovní užití, tak s aplikaci to budete mít ještě jednodušší.

Určitě znáte Sodexo stravenky. Právě Sodexo představilo novou aplikaci, která pomáhá vyhledávat v blízkém okolí sportovní a zábavné aktivity. K tomu, abyste mohli do těchto zařízení vstoupit, tak nebude potřeba mít u sebe kartu a stačí jednoduchý check-in v aplikaci.

Aplikace je zdarma pro Android i iOS. Pokud váš zaměstnavatel poskytuje benefit ActivePass, tak tato aplikace se bude hodit. Svou elektronickou kartu budete mít stále u sebe. Stačí vám pouze telefon s aplikací.

Aplikace ActivePass jako první na trhu zaměstnaneckých volnočasových benefitů umožňuje vstup bez elektronické karty. Vycházíme vstříc současným trendům, kdy jsou lidé prostřednictvím mobilních telefonů neustále on-line,říká Štěpán Tůma, marketingový ředitel Sodexo. 

Ve chvíli, kdy se uživatel do aplikace přihlásí, tak uvidí kolem sebe nejbližší provozovnu jako je třeba sportovní centrum. Vybere si aktivitu, registruje vstup a obsluha ho potvrdí.

ActivePass
Price: Free
Buroň Tomáš