Vypnout reklamy

Aplikace Airbnb

Milióny hostitelů po celém světě umožňuje vás ubytovat. Jde o domy nebo normální byty, kdy Airbnb je určen pro krátkodobý pronájem nebo i dlouhodobě, tedy jde o případy, kdy máte dlouhodobě byty neobsazené.

Z toho důvodu v české republice došlo k určení Airbnb jako podnikatelská činnost a tedy platí stejná pravidla, jako pro hotely. Tedy výdělky se musí danit. Airbnb je oproti hotelu levné a můžete být ubytování právě v domech, které nikdo nepoužívá nebo v polovině domu.

Zároveň další výhodu je i to, že hostitel vám dá informace o tom, co najdete v okolí. Pro své hosty připravíte nezapomenutelné chvíle a zároveň si vyděláte peníze. Vyberte si ubytování třeba na druhém konci světa a ubytujte se na chatě u jezera, kde je klid a nikdo v okolí. Nabídek je v aplikaci opravdu spousta po celém světě. Pokud se nechystáte cestovat, ale jen si prohlížíte možnosti, tak si můžete jednotlivá ubytování uložit.

Rezervace ubytování je přitom naprosto jednoduchá. Stačí si vybrat ubytování, zaplatit a můžete vyrazit. Většinou je takto volné ubytování i na poslední chvíli. Ve vyhledávání můžete filtrovat výsledky i podle toho, jestli je ubytování i s parkováním nebo jestli je blízko města a další. Pokud chcete zážitky, tak se můžete zeptat hostitele, co je v okolí a určitě vám řekne, poradí.

Pokud tedy chcete levné ubytování i s informacemi, co je v okolí a případně se tak seznámíte s novými lidmi, tak můžete přes airbnb rezervovat ubytování. V Airbnb jsou domy, které jsou opravdu nádherné i samotné vily.

Airbnb
Price: Free

  • Uživatelské rozhraní
  • Funkce
4.3

Popis

Airbnb je aplikace pro ubytování. Můžete si tak objednat ubytování, ať už jste kdekoliv a to skrz aplikaci v mobilním telefonu.