Vypnout reklamy

Aplikace AirConsole

Parádní aplikace, ve které budete se moci připojit do cloudu, spustit hru a zahrát si ji s kamarády na jedné obrazovce, rozdělené obrazovce,

Zahrajte si s kamarády nebo zcela sami přes mobilní telefon, kdy obrazovka bude vaší konzolí a mobil ovladačem. Tato video herní konzole v cloudu je určena pro přátele a rodinu. Nejlepšího výsledku zábavy totiž dosáhnete, když hrajete s kamarády.

Hrajte hry na počítači, Android TV, Amazon Fire TV, tabletu a dalších zařízení a používejte svůj mobilní telefon jako ovladač. Instalace takové konzole je naprosto jednoduchá a hrát ji můžete s kýmkoliv, kdo má chytrý mobilní telefon.

Hrajte doma, ve škole, v kanceláři. Kdekoliv, kde budete chtít a užijte si nesmírnou zábavu. K dispozici je takový malý starter pack, který obsahuje týdenní výběr bezplatných her maximálně pro dva hráče. Pokud budete chtít hrát nějaké jiné prémiové hry, tak si je musíte zaplatit. K dispozici je předplatné pro celý rok nebo měsíční.

AirConsole - Multiplayer Games
AirConsole - Multiplayer Games

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.5

Popis

Parádní aplikace, ve které budete se moci připojit do cloudu, spustit hru a zahrát si ji s kamarády na jedné obrazovce, rozdělené obrazovce, kde si užijete spoustu zábavy. Vaše televize může být konzole a mobil ovladač.