Vypnout reklamy

Nová aplikace Always on Edge, která dokáže rozsvítit rámeček okolo telefonu. Rozsvítí se buď manuálně nebo automaticky, záleží, jak si zvolíte.

Pokud se vám líbí, jak u některých telefonu po zapnutí obrazovky se rozsvítí okolo displeje malý světelný rámeček a zmizí, tak k dispozici je aplikace, která nechá svítit tento rámeček stále.

Nicméně my to osobně moc nedoporučujeme, protože takové svícení bere mnoho energie. Tohle všechno se spustí buď to manuálně, když otevřete aplikaci nebo automaticky ve chvíli, kdy budete mít uzamknutou obrazovku.

Aplikace Always On Edge - Edge Lighting
Aplikace Always On Edge – Edge Lighting

Ohraničení se může rozsvítit také v případě, kdy dorazí nějaká zpráva a tedy zobrazí se notifikace. Krom toho je zde i možnost si přidat na obrazovku hodiny. Rámeček se nemusí rozsvítit na dlouhou dobu a lze nastavit, jak dlouho má svítit.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)