Aplikace Amazon Kindle

Přinášíme vám svět literatury díky aplikaci Kindle. Čtěte kdykoli a kdekoli s miliony knih a žánrů!

V životním tempu, kdy nám často chybí čas navštívit knihovnu nebo knihkupectví, můžeme se spolehnout na moderní technologie, které nám přinášejí obrovskou škálu literatury doslova na dosah ruky. Aplikace Kindle je jednou z těchto technologií, která přináší revoluci v způsobu, jakým přistupujeme ke čtení.

V autobuse, o přestávce, v posteli – místnost nemá význam. S Kindle nikdy nezůstanete bez něčeho zajímavého ke čtení. Ať už máte chuť na romány, časopisy, noviny, komiksy, nebo mangy, Kindle má pro vás připraveny miliony knih a dalších literárních děl.

NAJDĚTE SI SVÉ DALŠÍ SKVĚLÉ ČTENÍ

  • Kindle není jen o čtení, je to o objevování nových literárních skvostů. Máte možnost vybrat si z milionů knih Kindle, včetně těch s vyprávěním Audible, časopisů, audioknih a komiksů. A co je nejlepší? Můžete vyzkoušet ukázky knih před nákupem.
  • Jsou zde žebříčky, jako nejprodávanější žebříčky Amazon Charts a tituly napříč žánry – od romantiky a sci-fi až po literaturu faktu. Každý čtenář si najde to své.
  • Pro ty, kteří hledají větší svobodu v čtení, členové Kindle Unlimited mají neomezený přístup k více než 1 milionu titulů, tisícům audioknih a aktuálním časopisům.
  • A samozřejmě, Amazon Prime přináší tisíce knih, časopisů, komiksů a dalších literárních skvostů pro své členy.

Aplikaci stáhnete níže

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.5

Popis

Přinášíme vám svět literatury díky aplikaci Kindle. Čtěte kdykoli a kdekoli s miliony knih a žánrů!