Aplikace Anytime Carsharing CZ

S aplikaci Anytime Carsharing CZ máte možnost si půjčit auto, tedy pokud nějaké v blízkosti je. Jednoduše pomocí mobilní aplikace si vyhledáte vůz a pronajměte si ho. Nemusíte tak řešit parkování, jen naskočíte a můžete je kamkoliv chcete.

Vůz jen musíte vždy vrátit do Prahy. Můžete tedy jet normálně na výlet a nemusíte nic řešit. Registrace je zcela zdarma a jediné, co po vás požadují, tak je určitě občanský průkaz a řidičák. V ceně je i samotný benzín, parkování na modré, mytí auta i pojištění. Platíte pak jen za čas, kdy s autem jedete.

Abyste službu mohli využívat, tak potřebujete mít řidičský průkaz sk. B a hlavně více jak 18 let. Vyfoťte také selfie, aby si aplikace ověřila, že ten, co je na občance, jste opravdu vy. Následně se vám otevřou funkce aplikace a můžete vyrazit. Najděte si auto, rezervujte a do 20 minut se k němu dostavte. Auto odemknete skrz aplikaci a vyrážíte.

Anytime Carsharing CZ
Price: Free

  • Funkce
  • Uživatelské prostředí
5

Popis

Anytime Carsharing CZ je aplikace, se kterou si jednoduše v Praze pújčite auto. Vydejte se třeba i na výlet. Jediné, co musíte udělat, tak vrátit auto zpět do Prahy.