Vypnout reklamy

Aplikace ARM Workout

Vydáno dne: 13.10.2019

S touto aplikací můžete cvičit každý den a vytvořit si tak svalovou hmotu na rukách. Dodržujte veškeré TIPy a cvičte každý den v 30 denním cyklu.


V této aplikaci se dozvíte, jak cvičit své ruce tak, abyste dosáhli toho nejlepšího výsledku. Samozřejmě aplikace nenahradí osobního trenéra.

Avšak aplikace byla navržena profesionály a má pomáhat lidem z celého světa získat sílu do svých rukou. Jedná se o cvičení, které se skládá z několika dní.

Stačí cvičit 10 minut každý den vaše bicepsy a tricepsy. Není ani zapotřebí mít nějaké pomůcky. Veškeré cvičení jsou vykonány pouze vaší váhou, což je nejlepší.

K dispozici je například 30 denní rutina, kde budete cvičit každý den. Aplikace je určená pro ty, kteří nemají například čas chodit do fitka, ale potřebuji nabrat svalovou hmotu. Obdržíte každý den nějaký TIP.

Další zajímavé příspěvky
Módy do Minecraft Pocket Edition
Minecraft PE

Módy do Minecraft Pocket Edition snadno a rychle. V jedné aplikaci je spousta herních módů, map i zbraní. Nainstalujte a Přečíst si více

Hra na mobil Ludo World
Člověče nezlob se

Jedná se o propracovanou hru, kde si zahrajete klasickou deskovku člověče nezlob se. Nicméně s trochou vylepšení.

Hra na mobil Kick the Buddy
Hra na mobil Kick the Buddy

Kick the Buddy je hra, ve které budete moci dostat ven svůj hněv z celého svého dne. Jedná se o Přečíst si více

Hra na mobil Rooster Defense
Rooster Defense

Nová android hra Rooster Defense, ve které musíte rozestavět své věže tak, abyste zneškodnili svého nepřítele. Dejte se do boje Přečíst si více