Aplikace ASUS Router

Pokud doma disponujete routerem ASUS Router, tak doporučujeme si nainstalovat do telefonu tuto aktualizaci. Budete tak velmi jednoduše sdílet například heslo k wi-fi se svými kamarády.

Kromě toho budete moci nastavovat časy a dávat prioritu těm PC, které to potřebují. Hrajete třeba hry? Tak si nechte dát boost, což znamená, že vaše PC bude mít nejvyšší prioritu a nebudete se muset strachovat o to, když někdo začne stahovat, že se vám zvýší ping ve vaší oblíbené hře.

Pokud chcete, tak normálně můžete někomu jinému zablokovat přístup na internet. Hodí se to ve chvíli, kdy nechcete, aby třeba dítě bylo delší dobu na internetu, tak ho jednoduše zablokujete. Dále jsou tady už klasické funkce, jako je aktualizace firmwaru, QoS (nastavení priorit), rodičovská kontrola (snížení rychlosti, zablokování internetu), bezpečnostní plán sítě, zálohy, plánování restart routeru a další.

ASUS Router
Price: Free

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
5

Popis

Jedná se o aplikaci, která umožní ovládat váš router nenásilnou formou a mnohem příjemnější, než klasickým rozhraním přímo v routeru.