Aplikace Bakaláři OnLine

Jedná se o druhou generaci aplikace pro bakaláře. Určená je pro žáky, rodiče a učitelé na školách, kteří systém Bakaláři mají na své škole zaveden. Tento program usnadňuje administrativu a pomáhá se rodičům snadněji orientovat v tom, jak se žákovi na škole daří.

Aplikace umožňuje zobrazování známek, rozvrhu, suplování, absence i komunikaci mezi rodiči a školou. Vše v aplikaci. Zároveň učitelům umožňuje zadávat průběžnou klasifikaci a pracovat s online třídní knihou. Pokud tedy interní předpisy školy říkají, že je nutné toto vše propisovat do bakaláře, tak je vše online. Ale ne všechny školy mají toto zapisování online úplně povine.

Výhody aplikace jsou zájmena v tom, že se pohodlně ovládá, bezplatně používá a v jedné aplikaci si můžete prohlížet více vašich dětí z různých škol. Pro žáky je zase to, že je zde widget s aktuálním rozvrhem hodin. Žák tak ví vždy, kdy se má na co nachystat i jaké úkoly má nebo co je potřeba si procvičit. Pokud něco přibude do aplikace, tak je tady push notifikace, kde se vám zobrazí domácí úkoly nebo jakou známku jste dostali.

Aplikace je určena pro ty žáky škol, kteří mají zaveden systém bakaláře. Zároveň vše závisí na tom, co daný učitel do systému vkládá. Ideální by bylo, kdyby vkládal vše, ale liší se vše od školy ke škole, protože ne všechny školy tohle dodržují.

Bakaláři OnLine
Price: Free