Aplikace Battle.net

Zůstaňte ve spojení s Battle.net kdekoli a udržujte svůj účet v bezpečí s Authenticator.

V dnešní době digitálních technologií je důležité zůstat ve spojení s tím, co máme rádi. Pro hráče je platforma Battle.net místem, kde se setkávají s přáteli, sdílejí strategie a hrají své oblíbené hry. Ale jak můžete zůstat ve spojení s Battle.net, i když nejste u svého počítače?

Držte krok se svými přáteli a skupinami: Ať už chcete vědět, co vaši přátelé hrají, plánovat čas hraní nebo diskutovat o nových strategiích, Battle.net je tu pro vás. Můžete se dokonce ponořit přímo do hry a nikdy nepromeškat příležitost hrát spolu.

Prozkoumejte hry a najděte své další dobrodružství: Battle.net je nejen platforma pro hraní her, ale také místo, kde můžete prozkoumávat své herní komunity a fóra, číst poznámky k patchům a objevovat nové hry prostřednictvím karet Obchod a Hry.

Udržujte svůj účet Battle.net v bezpečí: S bezpečností na mysli, Battle.net vám nabízí možnost spravovat nastavení svého účtu a chránit jej Battle.net Authenticator. Díky tomuto nástroji můžete snadno schválit nebo odmítnout pokusy o přihlášení s jedním kliknutím.

Aplikaci stáhnete níže

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.8

Popis

Zůstaňte ve spojení s Battle.net kdekoli a udržujte svůj účet v bezpečí s Authenticator.