Vypnout reklamy

Aplikace Benefit Plus

Pokud používáte Benefitku pro útratu v obchodech a službách, tak máme pro vás dobrou zprávu. K dispozici je i mobilní aplikace, a tak jak už to v dnešní době bývá, tak již nemusíte nosit kartu sebou.

Karta se dá naskenovat do aplikace a pak ukazujete tuto kartu přes aplikaci benefit plus. V aplikaci pak vidíte, jak moc peněz máte na stravování, na volný čas a další. Přihlášení je poprvé za pomocí jména a hesla, ale lze pak zapnout přihlašování otiskem s tím, že se necháte trvale přihlášen.

Na jednom místě pak vidíte veškeré historie transakcí a také informace o tom, kdo přijímá tyto Benefit Plus body. Již nemusíte složitě hledat, kde a co podporuje. Podíváte se do aplikace a budou vám zobrazeny služby ve vašem okolí, které Benefit Plus podporují.

Doporučujeme k tomu stáhnout Výletník Benefit Plus, kde uvidíte kam se vydat na výlet a kdo Benefit Plus ze služeb podporuje.

Platit mobilem stále nejde, protože je to jenom sken karty a karta není přímo v aplikaci. Tedy nelze tak využívat technologií NFC, a proto nelze platit kartou. Věříme, že do budoucna to firma vyřeší a kartu nebudete muset skenovat.

Benefit Plus
Price: Free