Vypnout reklamy

Aplikace Bitwarden – Bezplatný správce hesel

Bezpečná hesla jsou v dnešní době hodně důležitá a nejlépe, když jsou náhodně vygenerovaná. Nicméně, kdo si to má všechno pamatovat? Od toho existují právě správci hesel. Vygeneruje se vám heslo, které pak synchronizujete mezi zařízení. Heslo je šifrované pomocí AES-256 a náhodným hashem a PBKDF2 SHA-256. Hesla, která jsou pak uložená u správce nemůže nikdo dešifrovat.

Jde o to, abyste záškodníkům do cesty kradli co největší odpor, protože ten, kdo po vás chce heslo, tak půjde cestou nejmenšího odporu a to bude heslo, které je zcela jednoduché na uhádnutí a dá se rozklíčkovat jen pouhým programem pro hádaní jednotlivých hesel. Většina lidí si totiž dává hesla jako jména svých mazlíčků, dětí nebo rok svého narození nebo dokonce i pouhé heslo „12345“.

V dnešní době bankovní identity je pak velmi nebezpečné, abyste měli jednoduché heslo a je velmi důležité, aby bylo heslo bezpečné a zároveň, abyste ho mohli neustále resetovat. Správce hesel Bitwarden je jak na PC, tak i na mobil a tím pádem dochází mezi sebou k synchronizaci a tak je docela náročné pro daného útočníka nějaké heslo uhádnout, protože heslo pak nemáte u všech platforem stejné a zároveň je velmi složité.

  • Uživatelské rozhraní
  • Funkce
4.8

Popis

Zabezpečte si svá hesla ve správci hesel a mějte takové hesla, která nepůjdou uhádnout. Nedejte tak útočníkům šanci.