Aplikace BlockSite – Avoid Distractions

Zablokujte si některé stránky a vyhněte se tak různému rozptýlení. Přeci jenom, když budete mít stránku zablokovanou, tak se vám nebude chtít ji odblokovat a zdržovat se. Máte si tak odepřít zbytečné stránky třeba jen proto, že potřebujete pracovat.

Pokud si tedy sami od sebe neodepřete tyto stránky, tak si je musíte sami zablokovat a k tomuto slouží tato aplikace. Lze takto zablokovat i v telefonu svého dítěte stránky, na které by chodit vůbec nemělo.

Vyhnete se tak problémům, kdy děláte něco, co nemáte a tím se i zdržujete. Udržte se při práci na 100% a zablokujte si tak stránky, které odvádí pozornost. Aplikace je určená pro studenty ale i pro normální pracovníky. Zlepšíte tak produktivitu, zlepšíte si tak čas, který můžete strávit jinak.

Stačí si tedy zapnout mód soustředění, kdy obdržíte k dispozici pár minut na to, abyste se mohli po tvrdé práci odreagovat a mohli dále pokračovat dále.

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.8

Popis

Zablokujte si stránky, které snižují vaší efektivitu práce. Jsou zde mód jako soustředění, kdy umožní aplikace navštívit stránky během práce na pár minut pro odreagování.