Aplikace Call Notes Pro

Potřebujete před hovorem vědět, kdo vám volá? Máte tolik hovorů každý den, že ani nevíte, jakou pozici daný uživatel ve firmě má nebo volá vám neustále reklama? Napište si k číslu poznámku.

Aplikace sice není zdarma, ale pomáhá identifikovat toho, kdo volá. A při volání tak budete mít třeba poznámku aplikace, kde je datum posledního hovoru, pole z adresáře firem, pozice, narozeniny.

Poznámky k tel. číslu lze přidávat i během hovoru a ty následně synchronizovat s Evernote nebo OneNote účtem. Pokud komunikujete s velkým množstvím lidí, tak se Vám to určitě vyplatí, protože ke každému si napíše poznámku díky které zjistíte, kdo na druhé straně je.

Lze tak zobrazit pole s poznámkou, kde budou detaily kontakt. Dále nechybí pole kontaktů a tak víte, z jaké společnosti a pozice volá. Synchronizujte si veškeré poznámky, které k číslu napíšete s aplikacemi Evernote a OneNote.

Umístění poznámky v době hovoru můžete přizpůsobit a posunout tam, kam sami potřebujete. Aplikace plně podporuje dual-SIM i Android Wear.

Aplikaci stáhnete níže