Vypnout reklamy

Aplikace Calls blacklist

Vydáno dne: 14.1.2018

Obtěžují vás některé volání nebo dokonce textové zprávy? Máte možnost si vytvořit svůj blacklist. Vyberte si telefonní číslo ze svého kontaktu a aplikujte mód, který ho bude blokovat. Číslo zablokuje bez toho, aniž by vás o tom informoval. Aplikace Vám ulehčí život Určitě to znáte, jak vám někdo pořád volá, i když to nechcete. Aplikace […]

Obtěžují vás některé volání nebo dokonce textové zprávy? Máte možnost si vytvořit svůj blacklist. Vyberte si telefonní číslo ze svého kontaktu a aplikujte mód, který ho bude blokovat. Číslo zablokuje bez toho, aniž by vás o tom informoval.

Aplikace Vám ulehčí život

Určitě to znáte, jak vám někdo pořád volá, i když to nechcete. Aplikace dokáže blokovat i čísla, která jsou soukromá nebo neznámá. Pak ty, které máte v seznamu. Třeba u neznámých čísel bych to nedával, ale u soukromých čísel ano. Nicméně je na každém z vás. Soukromá čísla používají různé instituce jako jsou třeba nemocnice.

Pokud chcete blokovat nevyžádané hovory, tak jste tady správně. Pokud nemáte rádi telemarketing, spam, robotické hovory, kteří vytáčejí váš telefon třeba i o půlnoci, tak řešení je právě pro vás. Aplikace nevytěžuje systémovou paměť, takže ji můžete používat i na méně výkonných mobilních telefonech.

Aplikace pochází z Ruska, takže někteří se můžou bát špionáže, nicméně na aplikace se žádné takové problémy nesnášejí, takže věříme, že ji můžeme bez problému stahovat.

[wp-review]

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš